Mavi Salon Ślubny

(3 opinie o firmie)
Kontakt
Mavi Team
Otwock, Andriollego 8 lokal 3, 05-400, woj. mazowieckie
Napisz wiadomość
Suknia ślubna księżniczka przejścia na spódnicę długi rękaw - zdjęcie 1
(3 opinie o firmie)
Suknia ślubna biała/krem księżniczka kwiaty 3d cienkie ramiączka - zdjęcie 1
(3 opinie o firmie)
Suknia ślubna boho koronkowe rękawy - zdjęcie 1
(3 opinie o firmie)

Suknia ślubna boho koronkowe rękawy

Mavi Salon Ślubny
3 500,00 zł
Suknia ślubna biała brokat cienkie ramiączka - zdjęcie 1
(3 opinie o firmie)
Suknia ślubna wąskie cienkie ramiączka - zdjęcie 1
(3 opinie o firmie)

Suknia ślubna wąskie cienkie ramiączka

Mavi Salon Ślubny
4 300,00 zł

Opinie Salon Ślubny Mavi (3)

Dodaj opinię
Mavi Salon Ślubny id:32106
Średnia ocen: 1.53 / 5 z 3 opinii
1.53
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
atmosfera
asortyment
8
Karolina
1.00 / 5
Data ślubu: 2021-06-11 00:00:00
Garwolin
Data dodania: 15-07-2021

SZCZERZE NIE POLECAM TEGO SALONU!!!!!! Obie właścicielki są bardzo kłótliwe, aroganckie i kłamią dosłownie na każdym kroku. Usilnie byłam przekonywana, że ja się nie znam i właścicielki lepiej ode mnie wiedzą w czym się dobre czuję. Na każdą przymiarkę zabierałam ślubne buty, ale to na niewiele się zdało. Na 2 przymiarce okazało się że nagle moja suknia sięga jedynie połowy łydki. Po długiej wymianie zdań na ten temat właścicielka MAŁGORZTA OBIECAŁA mi, że spódnica sukni zostanie wymieniona na nową - odpowiedniej długości. Na ostatniej przymiarce - 3 dni przed ślubem - długość sukni nadal się nie zmieniła. Pomiędzy mną a właścicielkami doszło do kłótni ponieważ one bezczelnie twierdziły, że "za krótka suknia to moje subiektywne odczucie, a to że chcę mieć długą suknię powinnam powiedzieć na początku". Dodatkowo uznały, że ich obietnica była tylko lekką propozycją i za zmianę spódnicy będę musiała dopłacić 1 000 zł. Zupełnie nie wiem dlaczego ponieważ kupiłam SUKNIĘ SZYTĄ NA MIARĘ. Czyli taką, która powinna być dopasowana do mnie a nie ja do niej. Właścicielka MAŁGORZATA bezczelnie jeszcze dodała, że teraz moim jedynym wyjściem jest kupienie butów ślubnych z mniejszym obcasem - 3 dni przed ślubem! Kłótnia zakończyła się dopiero kiedy poinformowałam je jaką wystawię im opinię. Zaczęły się wtedy wytrząsać, że Bóg mnie ukarze (szkoda słów na komentowanie tych hipokrytek). Suknię finalnie wydała mi pracownica, która podobnie do właścicielek jedyne co potrafi to kłamać.

6
Natalia
1.60 / 5
Data ślubu: 2019-06-29 00:00:00
Otwock
Data dodania: 18-02-2020

Drogie Panie, jeżeli nie chcecie tracić pieniędzy i nerwów to zdecydowanie nie jest to miejsce godne polecenia. W dniu, kiedy miałam odebrać suknię, czekałam na nią jeszcze ponad 2h, bo krawcowa nie mogła nanieść poprawek, była jeszcze oburzona jak mogę zwrócić jej uwagę. Koniec końców suknia spadała w dniu ślubu i brzydko zaginała się pod biustem. Suknię zostawiłam po ślubie w salonie, w komisie. Wydałam na nią z welonami 4000zl, Panie odrazu poinformowały mnie, że dostanę za nią max 1000zl o ile uda się ją sprzedać. Zgodziłam się, każdy wkońcu chce zarobić, ponownie. Pojawiła się klientka, która chciała ją kupić. Pojawiła się w salonie, gdzie była moja suknia i została potraktowana... Bardzo nieelegancko, delikatnie mówiąc. Pani obsługująca zaczęła ją zniechęcać, sugerować że to nie jej model, nie udostępniła koła do sukni, a nawet jej nie zapieła, sugerując, że suknianjest za mała, a klientka o rozmiar mniejsza ode mnie... Klientka nie zdążyła zdjąć mojej sukni, a już zasypana została nowymi sukniami. Ostatecznie, zabieram suknię z salonu.. Po rozmowie z właścicielką to już chyba nie pierwsza taka sytuacja. Klientka nadal jest zainteresowana kupnem sukni, ale chce już ją przymierzyć u mnie w domu, prywatnie..

4
Anna
2.00 / 5
Data ślubu: 2018-07-14 00:00:00
Otwock
Data dodania: 16-12-2018

Korzystałam z usług Pani Moniki w zakresie doboru sukni ślubnej w dniu wyprzedaży w Otwocku. Pani Monika była bardzo nieuprzejma, pozwoliła na przymiarkę tylko trzech sukni i szybki wybór bez przemyślenia i spokojnego zastanowienia się (ciągle tylko pospieszała). Dawała do zrozumienia, że jeśli nie ja to ktoś inny kupi tą suknię. Na dodatek proponowała skórzane buty, które były bardzo niewygodne i po 20 minutach chodzenia, stopy były fioletowe i spuchnięte jak balony. Nie polecam!

Mavi Team
2019-05-29 11:45:28

Pani Aniu, bardzo przykro nam, że tak wspomina Pani swój pobyt w naszym salonie. Pragniemy jednak zauważyć, że dzień "Prawdziwej wyprzedaży", który ma miejsce raz w roku, jest dniem szczególnym. Jest to dzień, kiedy każda Pani może przymierzyć tylko 3 suknie, ponieważ jest to dzień, w którym nie ma bieżącej kolekcji tylko sprzedawne są suknie z kolekcji poprzedniej w wyjątkowo atrakcyjnej cenie. W tym dniu również nie ma zapisów ponieważ działa zasada "kto pierwszy,ten lepszy". Jeśli Pani zamiarem nie było zakupu suknu z tzw "wieszaka" w dniu Prawdziwej Wyprzedaży, to strasznie nam przykro, że nie uprzedziła nas Pani o tym,wówczas z pewnością zaproponowałybyśmy Pani termin w normalnym trybie pracy salonu, mogłaby Pani przymierzyć wówczas nielimitowaną ilość sukni. Pozdrawiamy serdecznie i życzymy zdrowych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia